Poslední 1 den! Extra Vánoční sleva 20% na kurzy a živá vysílání končí 31.12. v půlnoci.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

50% sleva. Investiční + Trading LIVE Room na celý rok za polovinu. Do 1.11.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Novoroční slevy na kurzy a LIVE Roomy. Platí pouze do 31.12.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Další živé investování začíná ve čtvrtek 30.5. od 18:00

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Extra slevy na kurzy a LIVE Roomy. Platí pouze do neděle 26.5.

Dní
Hodin
Minut
Sekund

Děkuji za stažení investičního reportu!

Investujete nebo začínáte? Podívejte se, jak Vám Investiční LIVE Room může pomoci a jak Vám ušetří spousty času.

Pro aktivní investory, kteří chtějí ušetřit 90% času při výběru akcií nebo pro lidi, kteří začínají investovat. 

Investiční LIVE Room Vám pomůže sestavit své investiční portfolio, aktivně jej spravovat a najít růstové akcie, které se obchodují pod svoji opravdovou hodnotou.

Nechte si zasílat každý měsíc ty nejlepší akcie od Dominika Kovaříka, do kterých investuje. Získejte otevřený náhled do jeho investičního portfolia, osobní podporu a podrobné analýzy firem.

Podívejte se, co získáte uvnitř Investičního LIVE Roomu a jak Vám může každý den pomáhat s Vaším investováním

Získejte investiční myšlenky a podporu od Dominika, který aktivně investuje s účtem o velikosti více jak 14 700 000 Kč (více jak 700 000 USD)

Na rozdíl od ostatních poskytovatelů „newsletterů“ Dominik jde na trh s vlastní kůží a podtrhuje své sdílené investice s více jak 14 mil Kč vlastních financí. 

Pokud máte účet mnohem menší, tak Dominik založil speciální menší účet o velikosti 10 000 USD, kde sdílí své investice také. Money managementem a zlomkovými akciemi lze začít investovat doslova s jakýmkoliv kapitálem a začít si tvořit to samé portfolio. A směrem nahoru investor není samozřejmě nijak omezený.

Pro koho je investiční LIVE Room vhodný:

Pro aktivní investory, kteří chtějí najít silné rostoucí akcie, aby zvýšili své zisky a svůj měsíční příjem pomocí výpisů opcí

Pro zaneprázdněné investory a podnikatele, kteří nemají čas hledat akcie a chtějí vždy dostat jen ten nejlepší výběr 

Pro začínající investory, kteří nemají jistotu ve výběru akcií a chtějí vidět práci s profesionálním portfoliem a být v kontaktu s investory

Příklady investic do akcií, kde zeleně vyznačené úrovně jsou vstupy v platformě Interactive brokers

Na co se Dominik v investičním LIVE Roomu soustředí:

Přidejte se do investičního LIVE Roomu nyní a získejte přístup 24/7 k těmto exkluzivním službám připravené pro seriózní investory

Detailní analýzy akcií, otevřeného portfolia v pravidelných měsíčních video-reportech

V měsíčních podrobných živých vysíláních (video-reportech) procházím aktuální přehled trhu, analýzu akciových indexů, analýzu otevřených pozic, plán pro následující měsíc a detailní fundamentální i technickou analýzu vybraných společností, do kterých investuji. Každý měsíc získáte vše, co potřebujete, než budete investovat.

Náhled do Dominikova portfolia, kde investuje s více jak 14 mil. Kč (více jak 700 000 USD) vlastních financí

Nic neskrývám. Jsem plně transparentní.  Investoři uvnitř Investičního LIVE Roomu mají přehled o mém portfoliu. Vědí, co mám nakoupené, za jakou cenu, jaké opce mám vypsané, kdy budu dokupovat a kdy prodávat.

Pozn.: Na obrázku vpravo je reálný účet Dominika, kde jsou rozmazané instrumenty, protože jsou dostupné pouze investorům uvnitř členské sekce. 🙂

Pro začínající investory jsem založil také menší účet s 10 000 USD, kde sdílím také všechny investice.

Podrobné fundamentální analýzy společností a pravidelné aktualizace

Předtím, než do vybrané společnosti investuji, tak podrobně studuji firemní výkazy – výsledovku, rozvahu, peněžní tok, konkurenci  a především příběh a vizi firmy. Stejně jako nemovitosti jsou o lokalitě, lokalitě a lokalitě. Akcie jsou o budoucnosti, budoucnosti a budoucnosti. 

Podrobné analýzy získáte ve formě textu (článku) i ve formě videa, kde vše projdu a vysvětlím. Poté k dané společnosti diskutujeme v naší aplikaci, kde se na cokoliv můžete ptát.

Jakmile zaujmu pozici, tak poté společnost pravidelně analyzuje a zkoumám, zda je náš investiční příběh stále platný a poskytuje pravidelné aktualizace k dané firmě.

Kvalitně a důkladně zanalyzovat společnost zabere soustu času. S Investičním Roomem čas výrazně ušetříte.

Aktualizovaný seznam akcií pro nákup s opravdovou hodnotou akcií

Budete mít nepřetržitý přístup k seznamu akcií, do kterých Dominik investuje nebo jsou na „Radaru“ a chystá se do nich investovat, jakmile se dostanou pod svoji reálnou hodnotu. A pokud se ptáte, jak zjistit reálnou hodnotu? Vedle každé akcie Dominik aktualizuje dle jeho výpočtů a ověřených zdrojů opravdové hodnoty akcií, takže víte, jestli dokupujete za výhodné ceny.

Získejte odpovědi na své otázky v exkluzivní uzavřené skupině investorů v naší aplikaci

S přístupem do Investičního LIVE Roomu získáte i přístup do uzavřené CHAT skupiny, která je dostupná na webu i v aplikaci na vašem mobilu. Spojíte se s ostatními investory a získáte tak odpovědi na své otázky rychle a prakticky.

A pokud začínáte a budete potřebovat pomoci s platformou a brokerem, tak zde máme pro vás připravenou speciální skupinu, kde získáte potřebnou podporu 24/7 pro založení účtu, nastavení platformy, fundaci a převod měn.

Okamžitá zpráva o nákupu, prodeji nebo změně reálné ceny společnosti na váš mobil skrz aplikaci

Jakmile provedu nákup akcií, tak dostanete okamžité upozornění na svůj mobil skrz aplikaci. Jakmile odprodám svoji investici, zmenším nebo zvětším objem, vypíši opce pro income nebo začnu hedgovat (bránit) své portfolio nebo se na základě nových reportů změní opravdová cena firmy, tak se to okamžitě dozvíte.

(BONUS) Profesionální český sofware TradeStreet pro fundamentální analýzu na 1 měsíc

S přístupem do Investičního LIVE Roomu získáte také přístup do softwaru TradeStreet, který jsem spolu-založil v roce 2020 a který mě vidíte používat uvnitř Investičního LIVE Roomu při analýzách. Software je kompletně v češtině a ušetří Vám spoustu času při investování. Software je možné si po měsíci prodloužit za zvýhodněnou cenu.

Pozor: Investiční LIVE Room NENÍ pro absolutní začátečníky, kteří nemají základní vědomosti o investování a chtějí zbohatnout rychle.

Investiční LIVE Room je připravený pro investory, kteří mají znalosti a dokáží s informacemi z reportu pracovat dle svého uvážení.

Veškeré sdílené informace jsou založené na individuálním názoru a neměly by být brány jako investiční doporučení.

Co říkají investoři uvnitř LIVE Roomu?

Kdo je Dominik Kovařík

Dominik Kovařík je profesionální investor a trader, který obchoduje již od roku 2008 a pomáhá ostatním na jejich cestě investováním.

Jeho tréninky prošlo již přes 1 600 investorů a na sociálních sítích Facebook, Instagram a YouTube ho sleduje přes 20 000 lidí. 

Jeho videa o investování a tradingu mají více jak 2 miliony zhlédnutí.

Je tvůrcem největší komunity investorů a traderů v ČR a na Slovensku.

Spolu-zakladatel profesionálního softwaru pro investory TradeStreet.

 

Otázky? Napište na podpora@tradesmart.cz nebo nám zanechte váš dotaz na chatu v pravém dolním rohu.