Investiční LIVE Room

Investiční LIVE Room

Investujte a obchodujte živě s Dominikem celý rok v uzavřené skupině

Investiční LIVE Room + Trading LIVE Room

Zvýhodněný balíček se slevou 50% a rozdělením na 2 platby.

Běžná cena obou LIVE Roomů: 39 517 Kč Nyní: 9 850 Kč a za 6 měsíců zbylých 9 850 Kč

Jak jsem nyní shortoval trhy a docílil zhodnocení +268%:

Jak jsem investováním vydělal 7,3 mil. Kč za 6 měsíců:

Speciální nabídka platí do 12.11.:

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

S ročním předplatným nyní získáváte:

Jak to funguje:

Co řikají obchodníci uvnitř uzavřených skupin?

Lukáš tento rok zhodnotil účet již o 18,12%:

Petr tento rok zhodnotil účet již o 37,30%:

František tento rok zhodnotil účet již o 56,04%:

Investiční Room v nové aplikaci!

Časté otázky & odpovědi

Každý měsíc získáte podrobný přehled o aktuálním dění na trhu. Probírám zde technickou analýzu akciových indexů, internals, analýzu sektorů a jednotlivých akcií, které máme na radaru. Procházím zde podrobně své portfolio a otevřené pozice.

Vyznačuji do grafů ke každé akcie místa, kde budu dokupovat i aktualizované úrovně, kde se nachází opravdová hodnota akcií, takže víte, jestli nakupujete výhodně.

Dále probírám vždy vybrané akcie, na které se podrobně zaměřím z fundamentální i technické stránky a také, jestli firma splňuje podmínky našeho „širokého příkopu“.

Reporty jsou ve formě videa nebo také živého vysílání o délce okolo 2-3 hodin.

Obsahují vždy: Přehled trhu, přehled portfolia, analýzu akcií na radaru a podrobnou analýzuvybraných firem, do kterých se chystám investovat nebo jsem nedávno investoval.

Domink spravuje více účtů, které má rozdělené dle strategií a cílů. V investičním LIVE Roomuinvestuje s účtem větším jak 10 000 000 Kč (400 000 USD). Celé porfolio je ale možné přizpůsobit i velmi malému účtu díky zlomkovým akciím. A pro ještě větší účty zde nejsou žádné limity.

Dominik investuje přes Interactive brokers. Má také další obchodní účty u TastyWorks a TradeStation, které využívají i ostatní investoři uvnitř Investičního LIVE Roomu.

Toto je velmi individuální. Investovat samozřejmě nelze bez kapitálu, ale výhoda dlouhodobého investování a možnosti nákupu zlomkových akcií vám dneš umožňují si začít budovat profesionální akciové portfolio téměř s jakoukoliv částkou. Lidé, kteří nemají k dispozici velký kapitál na začátku začnou praktikovat tzv. postupné dokupování akcií ze seznamu v bodě, kdy se obchodují s výraznou slevou pod svoji reálnou hodnotou. Postupně dokupují pravidelně např. každý měsíc nebo každé 3 měsíce a reinvestují dividendy, případně příjmy z vypsaných opcí.

Ne, není potřeba mít reálný účet. Můžete si založit demo a postupně budovat své portfolio nanečisto. Uvnitř najdete návody, jak si demo založit. A až si budete jistí, že víte, co děláte, tak si můžete založit reálný účet a pokračovat ve stejné práci.

K dispozici je pouze jediná varianta členství – ROČNÍ. Protože se zde jedná o dlouhodobé investování, tak měsíční varianta není k dispozici, protože by nedávala žádný smysl.

Zaplacením získáte přístup do Investičního LIVE Roomu  a do uzavřených skupin pro sdílení obchodů a podpory na 1 rok.

Na váš e-mail vám přijdou veškeré instrukce a přihlašovací údaje do členské sekce, kam získáte okamžitý přístup.

Po 1 roce náš systém automaticky vygeneruje zálohovou fakturu na další rok a tím se vám připomene, že vaše členství končí. Pokud budete chtít dále pokračovat, tak fakturu uhradíte a členství se vám automaticky prodlouží na další rok za garantovanou cenu, za kterou dnes objednáte. Takže i když do budoucna cenu zvedneme – vy budete platit pořád stejně.

A pokud pokračovat po roce chtít nebudete, tak jednoduše zálohovou fakturu na další období neuhradíte, členství se vám neprodlouží a my ji stornujeme.

Ano! Máme zde velký počet lidí ze Slovenska. Stačí v objednávkovém formuláři zvolit zemi –  Slovensko a můžete zaplati v EUR. K dispozici jsou i místní banky pro rychlý a bezpečný převod.

Otázky? Napište na podpora@tradesmart.cz nebo nám zanechte váš dotaz na chatu v pravém dolním rohu.