Investiční LIVE Room

Investiční LIVE Room

Investiční LIVE Room na půl roku

Využijte nyní akční nabídky. Běžně je možné koupit půl roční předplatné za 12 870 Kč (515 Eur). Nyní ho můžete získat za 9 900 Kč!  +přístup do uzavřené CHAT skupiny s podporou a sdílením investic +  na 1 měsíc přístup do aplikace TradeStreet v hodnotě 2500 Kč zdarma. Uvidíte přesně, do jakých podhodnocených společností nyní investuji.

Běžná cena: 32 300 Kč (1292 EUR), Nyní: 17 900 Kč (716 EUR) s DPH

Dny
Hodiny
Minuty
Vteřiny

Prodlouženo do pondělí 28.11. 

Přidejte se k nám již dnes a připojte se na další živé vysílání. 

Přidejte se k nám již dnes a připojte se na další živé vysílání. 

Dny
Hodiny
Minuty
Sekundy

S ročním předplatným nyní získáváte:

S půlročním předplatným nyní získáváte:

Nebo využijte předplatné na 1 rok

Odkaz na objednávku na 1 rok >

Celková hodnota: 32 300Kč (1 292 EUR)

Nyní: 17 900 Kč (716 EUR) vč. DPH

BLACK FRIDAY nabídka: Slevový kód BF20

BLACK FRIDAY CENA: 14 320 Kč (573 EUR) vč. DPH

Jak to funguje:

Podívejte se, co získáte uvnitř Investičního LIVE Roomu a jak Vám může každý den pomáhat s Vaším investováním

Časté otázky & odpovědi

Každý měsíc získáte podrobný přehled o aktuálním dění na trhu. Probírám zde technickou analýzu akciových indexů, internals, analýzu sektorů a jednotlivých akcií, které máme na radaru. Procházím zde podrobně své portfolio a otevřené pozice.

Vyznačuji do grafů ke každé akcie místa, kde budu dokupovat i aktualizované úrovně, kde se nachází opravdová hodnota akcií, takže víte, jestli nakupujete výhodně.

Dále probírám vždy vybrané akcie, na které se podrobně zaměřím z fundamentální i technické stránky a také, jestli firma splňuje podmínky našeho „širokého příkopu“.

Reporty jsou ve formě videa nebo také živého vysílání o délce okolo 2-3 hodin.

Obsahují vždy: Přehled trhu, přehled portfolia, analýzu akcií na radaru a podrobnou analýzuvybraných firem, do kterých se chystám investovat nebo jsem nedávno investoval.

Domink spravuje více účtů, které má rozdělené dle strategií a cílů. V investičním LIVE Roomuinvestuje s účtem větším jak 10 000 000 Kč (400 000 USD). Celé porfolio je ale možné přizpůsobit i velmi malému účtu díky zlomkovým akciím. A pro ještě větší účty zde nejsou žádné limity.

Dominik investuje přes Interactive brokers. Má také další obchodní účty u TastyWorks a TradeStation, které využívají i ostatní investoři uvnitř Investičního LIVE Roomu.

Toto je velmi individuální. Investovat samozřejmě nelze bez kapitálu, ale výhoda dlouhodobého investování a možnosti nákupu zlomkových akcií vám dneš umožňují si začít budovat profesionální akciové portfolio téměř s jakoukoliv částkou. Lidé, kteří nemají k dispozici velký kapitál na začátku začnou praktikovat tzv. postupné dokupování akcií ze seznamu v bodě, kdy se obchodují s výraznou slevou pod svoji reálnou hodnotou. Postupně dokupují pravidelně např. každý měsíc nebo každé 3 měsíce a reinvestují dividendy, případně příjmy z vypsaných opcí.

Ne, není potřeba mít reálný účet. Můžete si založit demo a postupně budovat své portfolio nanečisto. Uvnitř najdete návody, jak si demo založit. A až si budete jistí, že víte, co děláte, tak si můžete založit reálný účet a pokračovat ve stejné práci.

K dispozici je pouze jediná varianta členství – ROČNÍ. Protože se zde jedná o dlouhodobé investování, tak měsíční varianta není k dispozici, protože by nedávala žádný smysl.

Zaplacením získáte přístup do Investičního LIVE Roomu  a do uzavřených skupin pro sdílení obchodů a podpory na 1 rok.

Na váš e-mail vám přijdou veškeré instrukce a přihlašovací údaje do členské sekce, kam získáte okamžitý přístup.

Po 1 roce náš systém automaticky vygeneruje zálohovou fakturu na další rok a tím se vám připomene, že vaše členství končí. Pokud budete chtít dále pokračovat, tak fakturu uhradíte a členství se vám automaticky prodlouží na další rok za garantovanou cenu, za kterou dnes objednáte. Takže i když do budoucna cenu zvedneme – vy budete platit pořád stejně.

A pokud pokračovat po roce chtít nebudete, tak jednoduše zálohovou fakturu na další období neuhradíte, členství se vám neprodlouží a my ji stornujeme.

Ano! Máme zde velký počet lidí ze Slovenska. Stačí v objednávkovém formuláři zvolit zemi –  Slovensko a můžete zaplati v EUR. K dispozici jsou i místní banky pro rychlý a bezpečný převod.

Otázky? Napište na podpora@tradesmart.cz nebo nám zanechte váš dotaz na chatu v pravém dolním rohu.

Co říkají další investoři uvnitř LIVE Roomu?

Lukáš tento rok zhodnotil účet již o 18,12%:

Petr tento rok zhodnotil účet již o 37,30%:

František tento rok zhodnotil účet již o 56,04%:

Otázky? Napište na podpora@tradesmart.cz nebo nám zanechte váš dotaz na chatu v pravém dolním rohu.

Jak jsem vydělal 7,3 mil. Kč za 6 měsíců?
Přihlaste se na online trénink, kde procházím mé účty a sdílím strategie, které používám.